Pigus draudimas

Jeigu grįžti šiek tiek į praeitį tai galime pastebėti, kad į apsidraudimo būtinumą buvo žiūrimą kaip į nereikalingą sunkią prievolę kurią nori ar nenori turėjai atlikti. Šiuo metu draudimas pažengė gerokai į priekį ir pats draudimo procesas pasidarė greitas ir patogus. Svarbiausia, kad galima pasirinkti draudimą atitinkantį tavo pajamas. O tam įtakos turėjo tai, kad daugumas draudimo įmonių savo veiklą vykdo naudodamiesi internetu ir suteikdami klientams papildomų nuolaidų. Dabar pigų draudimą galima rasti greitai naudojantis internetu.

 

Tobulėjant draudimo paslaugoms klientai gali sutaupyti laiką ir pinigus, nes nereikia, kaip anksčiau, važiuoti į draudimo įstaigą, skambinti, ar siuntinėti įvairių dokumentų kopijas. O be to ieškant internetu sau tinkamo draudimo nereikia landžioti po įvairius skirtingų draudimo bendrovių lankstinukus ir lyginti jų siūlomas paslaugas.

 

Norint sulyginti draudimo pasiūlymus nenaudojant savo pastangų, naudojamasi draudimo brokeriais. Bendravimas su draudimo brokeriais suteikia galimybę susirasti pigesnį draudimą, atitinkantį reikalavimus. Reikia, brokerio pateiktoje paraiškoje, surašyti visą informaciją kokio norėtum draudimo ir kitus reikalaujamus duomenis, ir nepraėjus nei valandai, draudimo brokeris, atsius jums elektroniniu paštu pageidaujamo draudimo pasiūlymą.

 

Pigus draudimas visiems

 

Jei nori apsidrausti pigiu draudimu ir pasinaudoti brokerio paslaugomis verta išvardinti jo pranašumus.

Vienas iš jų, kruopšti rinkos analizė. Draudimo brokeriai pastoviai domisi draudimo naujienomis, jie renka informaciją apie draudimo įmones, apie jų siūlomas kainas iš kurių matyti kurių draudimo įmonių pasiūlymai brangūs, o kurių pigūs. Brokeris išanalizavęs draudimo įmonių rinką ir kliento paraišką kurioje nurodyti kliento reikalavimai, pasiūlo draudimo įmonę kuri atitinka kliento nurodytus reikalavimus. Be abejo galimas variantas, kad išrinktas draudimo pasiūlymas nebus pigiausias tuometinėje draudimo rinkoje, pagal keliamus reikalavimus ir pageidavimus.

 

Specialūs kontaktai. Draudimo brokeriai dažniausiai turi visą informaciją apie siūlomas, draudimo rinkoje paslaugas ir jų kainas. Klientui sunku sužinoti ir surasti pigiausią draudimą įmonę atitinkančią tavo reikalavimus arba reikia sugaišti tam daug laiko. Draudimo brokeriai bendrauja su draudimo agentais, todėl ir informaciją apie vykdomas akcijas ar pigius draudimo pasiūlymus gauna greičiau nei kiti asmenys.

 

Didesnės nuolaidos. Žinoma, ne vienas klientas dažnai mano, kad naudojantis brokerio paslaugomis draudimas bus brangesnis, negu nesinaudojant jo paslaugomis, nes jis už darbą užsidės mokestį sau. Bet dažniausiai tai būna klaidinga išvada, nes brokeriai gauna daug didesnes nuolaidas ir jie gali pasiūlyti draudimo variantą daug pigesnį negu draudžiantis tam tikroje draudimo įmonėje ar biure.

 

Papildomos paslaugos.  Klientas ieškantis pigaus draudimo paprastai domisi tik kaina ir mažai skiria dėmesio kitiems svarbiems draudimo pasiūlymams. Kai tuo tarpu draudimo brokeriai parduodami pigų draudimą dar gali pasiūlyti, jums tinkamų, pigių draudimo produktų.