Atsiliepimai

lina-draudimas Lina P., Klaipėda

Nežinojau, kur geriausiai apsidrausti gyvybę ir kaupti ateičiai. Todėl užpildžiau jūsų svetainėje esančią gyvybės draudimo skaičiuoklę. Ir likau maloniai nustebinta, kai vienoje vietoje gavau visų draudimo bendrovių siūlomas sąlygas ir kainas.  O taip pat vienas iš specialistų susisiekė su manim ir nešališkai patarė, kurią draudimo bendrovė pasirinkti. Nuoširdžiai dėkoju

Lina P., Klaipėda,
europa-group-atsiliepimas-draudimas EuropaGroup

Draudimo Gido specialistų pagalba atradome naujas darbuotojų skatinimo ir motyvavimo priemones įmonės viduje. Sumažinome pastoviuosius organizacijos veiklos kaštus, darbuotojų darbas tapo efektyvesnis. Naujų idėjų padedami lengviau valdome žmogiškuosius išteklius ir problemas susijusias su jais.

EuropaGroup,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas8 Simona K..

ačiū už patarimus ir pagalbą!

Simona K..,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas7 Stasys, Kaunas

Aciu draudimo gidui, kad taupote mano laika. Gyvenu Kaune, taciau pastoviai dirbu tarp Marijampoles ir Taurages, uzteko parasyti viena elektronini laiska, telefonu su manimi susisieket ir operatyviai pasiulete idomiu variantu taupymui ir seimos bei mano apsaugai. Likau labai patenkintas, nes galejau ramiai dirbti savo darbus negaisdamas laiko susitikimam…

Stasys, Kaunas,
atsiliepimai-draudimas4 Elena, Vilnius

Likau patenkinta Draudimo Gido brokerių žiniomis bei aptarnavimo kokybe. Lankiausi porą kartų pas juos ofise pasikonsultuoti ir apdrausti savo automobilį ir namus. Manau gavau tikrai geriausias draudimo kainas rinkoje. Nuo tada dėl visų draudimo klausimų kreipsiuos tik į juos.

Elena, Vilnius,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas6  Rokas S., Trakai

Turiu 1 metų sūnelį. Prieš porą savaičių masčiau kaip galėčiau jau dabar užtikrinti jam visas galimybės subrendus ir pabaigus mokyklą studijuoti norimame universitete. Pradėjau taip anksti mąstyti apie tai, nes mačiau kaip sunkiai vargsta mano kaimynas išleidęs savo dukras mokytis į vieną iš Vilniuje esančių universitetų, kur metams laiko mokslas kainuoja 16 000LTL. Draudimo Gido pagalba radau išeitį, kuri palengvino mano naštą ir leidžia jau dabar pradėti rūpintis vaikiuko ateitimi.

Rokas S., Trakai,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas5 Vaidas K., Šiauliai

Laba, norėčiau paminėti „Draudimo Gido“ darbuotojus kaip tikrus savo srities profesionalus. Kreipiausi i juos norėdamas apdrausti ir užtikrinti savo šeimos finansinį saugumą. Konsultacijos metu man buvo išaiskinti ir palyginti visų bankų ir draudimo bendrovių produktai. Likau tikrai patenkintas!

Vaidas K., Šiauliai,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas4 Diana, Utena

Mūsų šeima turi didelių įsipareigojimų, aš esu nedirbanti ir namuose auginu 3 vaikus, šeimoje dirba tik vyras, kuris yra pagrindinis šeimos ramstis. Susipažinusi su Gyvybės draudimo gido paslaugomis supratau, jog jeigu mano taip  mylimam vyrui kažkas nutiktų šeima netektų namų, vaikai prarastų galimybę augti saugioje erdvėje ir įgyti norimą išsilavinimą, todėl nusprendžiau susikurti paketą apsaugų, kuris nelaimės atvėju leistų mūsų šeimai saugiai gyventi. Ačiū Jums.

Diana, Utena,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas3 Lauris

Sveiki, man jūsų pagalba nebuvo labai naudinga. Ir taip žinojau, kur pigiausia draustis automobili.

Lauris,
atsiliepimai-draudimas-3 Jurga, Vilnius

Jeigu esate užimti, kaip aš, rekomenduoju draudimogidas.lt . Man užteko užpildyti kelionės draudimo skaičiuoklę ir netrukus su manimi susisiekė brokeris, kuris pasiūlė pigiausią mano kelionės i Egiptą draudimo kainą. Buvau tikrai nustebinta maloniu ir operatyviu brokerio darbu.

Jurga, Vilnius,
bionetas-atsiliepimas-draudimas Bitoneto grupė

Norėjome padėkoti, kad su jūsų pagalba išnagrinėjome visų bankų ir draudimo bendrovių siūlomus motyvacijos instrumentus ir išsirinkome tuos, kurie labiausiai atitiko mūsų kompanijos poreikius. Darbuotojai tapo labiau patenkinti ir prisirišę prie esamos darbo vietos.

Bitoneto grupė,
aukso_centras_siauliai_logo  Aukso centras

Žinodami, kad draudimo paslaugų sąlygos draudimo bendrovių tarpe yra skirtingos, kreipėmės į “Daraudimo Gido” specialistus. Jie be užuolankų palygino ir paaiškino skirtingų produktų privalumus bei trūkumus, o taip pat padėjo mums apsispręsti. Ačiū!

Aukso centras,
draudimo-atsiliepimai-2 Martynas V. , Kaunas

Sveiki, esu patenkintas www.draudimogidas.lt internetine svetaine, nes čia gavau geriausias civilinės atsakomybės ir kasko draudimo sąlygas ir kainas. Jau rekomendavau jūsų svetainę savo draugams ir kolegoms!

Martynas V. , Kaunas,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas2 Danguole

As ir mano sesuo auginame vaikus, dziaugemes, kad gyvendamos kupishkije/telsiuose  galejome apdrausti savo seimas neisheidamos is namu, draudimo gidas pateike ivairiu kompaniju pasiulymus, parode privalumus ir trukumus, atsake i visus klausimus. Pakako keliu skambuciu telefonu ir siandiena turime draudimus visiem seimos nariam ir dziaugemes galedami bendrauti su Gyvybes draudimo ekspertais. Aciu

Danguole,
vilspekas-draudimas UAB Vilspekas

Kreipdamiesi į „Draudimo Gidą“ dėl transporto ir turto draudimo mes sutaupėme ne tik laiko bet ir pinigų. Susitikimo metu brokeris nešališkai palygino visų draudimo bendrovių siūlomas sąlygas ir kainas, o taip pat profesionaliai patarė kurią draudimo bendrovė pasirinkti. Dėkojame ir jūsų paslaugas rekomenduojame savo partneriams.

UAB Vilspekas,
atsiliepimas-draudimas-nezinomas Darius

Aciu Draudimo Gidui uz pagalba ir profesionalu darba. Viesint Austrijoje mano zmona susilauze raktikauli, nezinojome ka daryti, kaip pasinaudoti draudimo polisais, taciau parasius jusu specialistam zinute sulaukem labai operatyvaus darbo, ko tikrai nesitikejome. Labai dekoju uz pagalba, padarete musu kelione paprastesne ir sutaupete seimos ponigus

Darius,
atisliepimas-draudimas1 Rasa, Vilnius

Sveiki, norėdama apdrausti savo naująjį automobilį, ieškojau pigiausios draudimo kainos internete ir esu labai patenkinta, kad atradau šią svetainę Užpildžiusi skaičiuoklę gavau visų draudimo bendrovių kainas. Apsispręsti kur draustis buvo labai paprasta. Plius gavau nemažą nuolaidėlę. Ačiuu

 

Rasa, Vilnius,

Jūsų atsiliepimai, tai didžiausias mūsų darbo įvertinimas.
Prašome siųsti savo atsiliepimus info@draudimogidas.lt
(jeigu galite parašykite savo vardą, miestą ir prisekite nuotrauką)
Ačiū