Pigiausias draudimas

Draudimas, nesvarbu ar yra draudžiamas turtas, gyvybė, transporto priemonės, visada yra susijęs su tam tikromis išlaidomis, todėl neretai žmonės ieško tokio draudimo, kuris būtų susijęs kuo mažesnėmis finansinėmis išlaidomis. Visiškai suprantama, jog kiekvienas žmogus, kuris nori kažką apdrausti, draudimą ieško pagal įvairius poreikius ir sąlygas, todėl pavyzdžiui vienam kelionės draudimas gali kainuoti šimtą, o kitam du šimtus litų. Taigi, draudimo kainą įtakoja veiksniai, kuriuos pats žmogus pasirenka. Todėl svarbu įsigyti tą draudimą, kuris geriausiai atspindės kiekvieno individualius poreikius, lūkesčius, o ne rinktis patį pigiausią draudimą, kuris, įvykus nelaimei, tiesiog nebus nieko vertas ir atsiradusias išlaidas reikės padengti pačiam.

 

Paprasčiausias būdas draudimui įsigyti yra internetas, kur galima iš daugybės draudimo pasiūlymų susirasti pigiausią variantą. Visos draudimo kompanijos savo paslaugas teikia internete, kadangi tai susiję su mažesnėmis išlaidomis, tuo tarpu klientams toks būdas yra labai patogus, nes tai leidžia ne tik sutaupyti laiką, bet ir pinigus. Interneto pagalba per nedidelį laiko tarpą kiekvienas gali peržiūrėti daugelio draudimo kompanijų pasiūlymus ir taip palyginti ne tik kainas, bet ir draudimo sutarčių sąlygas ir pan.

 

Pigiausias draudimas

 

Besidomintys pigiausio draudimo paieškomis interneto pagalba, pateikiami keli patarimai, padėsiantys lengviau orientuotis ieškant draudimo:

 

Užpildyk draudimo skaičiuokles. Draudimo kompanijos, kurios savo paslaugas siūlo internetu, pateikia draudimo skaičiuokles. Draudimo skaičiuoklių dėka galima sužinoti apytikslią tave dominančio draudimo kainą.

 

Palygink gautus atsakymus. Kuomet turi skirtingų draudimo kompanijų pasiūlymus, juos lengva palyginti pagal draudimo sąlygas ir kainas, kas leidžia susidaryti geriausių pasiūlymų sąrašą ir juo besivadovaujant išsirinkti geriausią ir pigiausią draudimo pasiūlymą.

 

Išsirink geriausią ir pigiausią draudimo pasiūlymą. Susidarius pigiausių draudimo pasiūlymų sąrašą, reikalinga šių pasiūlymų analizė, leidžianti išsirinkti geriausiai tavo poreikius ir reikalavimus atitinkantį pasiūlymą. Reikia atidžiai peržiūrėt sąlygas, jų skirtumus. smulkiu šriftu parašytame tekste būna daugiausia informacijos apie tai, ko draudimas nedraudžia, kokiais atvejais tau nebus mokama draudimo išmoka.

 

Susisiek su pigiausio draudimo įmonės draudimo agentu. Su pigiausio draudimo įmonės draudimo agentu galima susisiekti tiek telefonu, tiek internetu. Įsidėmėk, jog rašydamas elektroninį laišką ar skambindamas turi klausti klausimų, kuriuos reikėtų visų pirma pasirašyti, kad nepamirštum.

 

Užpildyk draudimo paraišką. Iš draudimo agento gavus atsakymus į dominančius klausimus ir supratus visas draudimo sąlygas, kurios yra siūlomos draudžiantis pingiausiu draudimu, tuomet draudimo sutartį galima pasirašyti. Neretai draudimo sutartį pasirašyti internete yra pigiau dėl taikomų įvairių nuolaidų.

 

Pigiausio draudimo išsirinkimas nėra toks lengvas darbas, kaip gali atrodyt, kadangi tokio draudimo paieškos susijusios su didesnėmis laiko sąnaudomis, nes susipažinimas su draudimo sąlygomis reikalauja daug atidumo.