Draudimo skaičiuoklė

Beveik kiekvienas žmogus susiduria su draudimo paslaugomis, kadangi kai kurios draudimo rūšys yra privalomos, kaip pavyzdžiui privalomasis transporto priemonių civilinis draudimas. Tačiau žmonės draudžiasi ir savanoriškai, norėdami apsisaugoti finansiškai, atsitikus nelaimėms. Taip pat yra apdraudžiamas ir turtas, pavyzdžiui, būstas, brangūs papuošalai ir pan. Draudimo rūšių yra įvairių, todėl mes turime skirti nemažai tam, kad išsirinktume sau tinkamiausią, priimtiniausią, geriausiai tenkinančią mūsų poreikius draudimo rūšį. Šioje situacijoje labai pagelbėti gali draudimo skaičiuoklės, esančios internete. Tai lengvas ir greitas būdas, padedantis susiorientuoti draudimo paslaugų rinkoje.

 

Nors draudimo skaičiuoklės nėra būdas, leidžiantis labai tiksliai sužinoti kokia bus norimo draudimo kaina, visgi draudimo skaičiuoklių pagalba galima orientuotis kokia apytikli turėtų būti jus dominančio draudimo kaina.

 

Draudimas ir skaičiuoklė

 

Draudimo skaičiuokles galima rasti Internete ir iškarto jos pagalba sužinoti kiek gali kainuoti jus dominantis draudimas. Kaip naudotis draudimo skaičiuokle yra pateikiama Internetiniame puslapyje. Atsižvelgiant į tai, koks konkrečiai draudimas yra reikalingas, pateikiami atitinkami klausimai, kurių pagalba yra apskaičiuojama draudimo suma. Tarkim, norintys įsigyti kelionės draudimą turėtų atsakyti į tokius klausimus kaip kelionės trukmė, kelionės tikslas, šalis, į kurią vykstama ir pan. Tuo tarpu norintys įsigyti transporto priemonės draudimą turėtų nurodyti transporto priemonės techninę būklę, vairuotojo amžių, vairavimo stažą, draudiminių įvykių istoriją ir pan. Todėl būtina rasti tą skaičiuoklę, kurios pagalba būtų galima apskaičiuoti dominančio draudimo kainą.

 

Visgi reikia pažymėti, jog dažniausiai visų draudimo skaičiuoklių pagalba galima apskaičiuoti draudimo kainą tik nuo standartinių draudžiamų rizikų, todėl, jeigu jus domina papildomos rizikos, geriau tiesiogiai susisiekti su draudimo kompanija, kuri jums pateiks tikslesnę, išsamesnę informaciją apie jus dominančias draudimines rizikas ir jų įkainius.

 

Internete galima rasti daugelį draudimo skaičiuoklių, todėl nereikėtų apsiriboti tik viena draudimo skaičiuokle, o aplankyti keletą jų. Tokiu būdu bus galima palyginti kainas, kurios neretai gali skirtis ženkliai. Be to, naudotis draudimo skaičiuoklės yra paprasta, todėl kiekvienas gali nesunkiai jomis pasinaudoti.

 

Draudimo skaičiuoklė padeda

 

Draudimo skaičiuoklių, esančių Internete, pagalba galima nesunkiai išsiaiškinti  beveik visą informaciją apie dominantį draudimą. Draudimo skaičiuoklių pagalba galima sužinoti tiek draudimo kainą, tiek pagrindinius veiksnius, įtakojančius draudimo kainą, kadangi draudimo skaičiuoklėse pateikiami klausimai nurodo, kas labiausiai pakelia arba sumažina draudimo kainą. Draudimo skaičiuoklės naudingos ir tuomet, kai dominantį draudimą yra planuojama įsigyti ne Internetu, o nuvykus į draudimo kompaniją, kadangi galima geriau pasiruošti pokalbiui su draudimo kompanijos darbuotojais, t.y. draudimo skaičiuoklė suteikia daug informacijos apie jus dominantį draudimą, todėl draudimo agentas su per dideliu draudimo pasiūlymu tavęs neužklups netikėtai. Taigi, jus turėsite informacijos apie esančias draudimo kainas rinkoje, todėl galėsite kainą pakoreguoti.