Sveikatos draudimas

Ši sveikatos draudimo programa skirta didinti darbuotojų motyvaciją bei skatinti jų lojalumą įmonei, suteikiant moderniausias gydymo ir sveikatingumo paslaugas.

 

Sveikatos draudimo nauda darbdaviui:

 

1) Padeda sukurti patrauklaus ir rūpestingo darbdavio įvaizdį. Esami ir būsimi darbuotojai mieliau renkasi darbdavį, kuris papildomai motyvuoja darbuotojus draudimo apsaugomis.

 

2) Privačios gydymo ir sveikatingumo įstaigos taupo brangų jūsų darbuotojų laiką bei garantuoja gerą savijautą ir darbingumą.

 

3) Įmonei mažinamas pelno mokestis, kadangi mokamos įmokos yra priskiriamos leidžiamiems atskaitymams iš apmokestinamųjų pajamų;

 

4) Įmonei nereikia mokėti nei gyventojų pajamų, nei sveikatos bei socialinio draudimo, nei garantinio fondo mokesčių;

 

Sveikatos draudimo nauda darbuotojui:

 

Galimybė nemokamai naudotis privačių gydymo bei sveikatingumo įstaigų paslaugomis, pavyzdžiui:

 

- stacionarinis gydymas;

- medicininė reabilitacija;

- odontologo paslaugos;

- medikamentai, medicinos pagalbos priemonės;

- optikos priemonės;

- skiepų programos;

- profilaktinis darbuotojų sveikatos tikrinimas;

- sveikatos stiprinimo paslaugos (sporto salė, baseinas ir kt.)

 

 

Ar žinote medicininių paslaugų įkainius Lietuvoje? Ar skaičiuojate laiką, kurį sugaištate ligoninių ir poliklinikų eilėse? Ar kada esate suskaičiavę kiek pinigų reikėjo paduoti gydytojui vokelyje prieš patikrinimus ar operacijas?

 

Daugelis įmonių vadovų niekada nepagalvoja kaip šiandiena jaučiasi jo darbuotojai. Logiška, nes darbo atmosferoje visi susirenka ne tam, tačiau ar kada nors esate pagalvoję, jog ligotas ar pavargęs žmogus yra mažiau vertės sukuriantis darbuotojas? Tokios didelės organizacijos kaip Omnitel, Philip Morris Lietuva, Teo ir t.t. apie tai galvoja seniai, todėl apklausų duomenys rodo, jog darbuotojai šias kompanijas vertina kaip vienus patraukliausių darbdavių Lietuvoje.